yükleniyor

Hakkımızda

MedyaSEPET Bilişim Hizmetleri Kimdir ?
2012 Yılından beri kesintisiz olarak ve büyüyerek sizlere hizmet veriyoruz. 2012 Yılından itibaren yaptığımız yatırımlar ile tamamen kendi alt yapımız ile hizmet vermeye başlayıp kesintisiz hizmetimizin üstüne koyarak daha da ileriye götürdük. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha da büyük yatırımlar yapıp sizleri mutlu etmeyi çabalamaktayız. Medyasepet.com
Neden Fiyatlarınız Düşük
Amacımız, yüksek kalitede hizmeti herkesin erişebileceği bir seviyede sunmak ve ülkemizin internet gelişimine katkıda bulunmaktır. Fiyatlarımızı daha da uygun hale getirmeye çalışıyor ve aynı zamanda da hizmet kalitemizi artırmayı hedefliyoruz. Medyasepet.com ® Bilisim &  İnternet Hizmetleri , müşterilerimize yansıyan hizmet kalitesini olumlu veya olumsuz etkilemeyen her türlü maliyetten kaçınmaktadır.
Yüksek önem taşıyan verileriniz ve projeleriniz için uygun çözümü uygun fiyatlarla elde etmenin farkını yaşatmak, uygun koşullarda sunulan ek hizmetleriyle de hizmetinizin sürekliliğini kolaylaştırmak, kesintisiz ve hızlı bir hizmeti etkin ve verimli bir destekle sunmaya çalışmak ve bize olan güveninizi hak etmek için hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Sunucularınızın Donanımları Yeteri Kadar Güçlü mü ? 

Şimdi Sizlere Medyasepet.com kalitesini yaşamak için hemen bizimle iletişime geçiniz.Medyasepet.com Bilisim 'in %99.9 Erişilebilirlik garantisi ile siz işlemlerinizi yapın biz sunucularınızı takip edelim. Medyasepet.com  kalitesini hissetmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
Bu Kaliteyi Bukadar Uygun Fiyata Kullanmak Sizinde  Elinizde Bu Fırsatı Kaçirmayın . 

Sunucularımızın tamamı 4x4 çekirdekli işlemciye ve en az 32 GB RAM'e sahiptir. Ayrıca sunucularımızın doluluk oranı performansı olumsuz etkilemeyecek limitlerde tutulur. Bu hem sunucu performansını hem de sürekliliği oldukça olumlu etkileyebilir.
Mesela 32 GB Ram ' e sahip bir sunucumuzu Asla 32 GB Tam dolana kadar kullanmayız Diğer müsterilerimizin de Serverlarının Doluluk Oranları yukselebilecegi için ortalama 32 GB Ramli bir server 20 GB E Yaklaştıgı zaman Sunucuya başka bir işlem yapılmaksızın Başka bir sunucuya geçilir .
Bu sebeple Hiç bir sunucu 32 GB İ Doldurmadıgı için Serverınizde uygun fiyatla yüksek miktarda oyuncu yönetebilirsiniz . 
Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!